Zbudujmy razem siłę Twojej marki

O NAS

Edelweiss to my- kreatywna agencja, która nie boi się wyzwań. :) Nasza firma od początku działa dwutorowo - zarówno jako agencja kreatywna, ale również jako producent POS. Od podstaw zajmujemy się budowaniem marki, kreacją graficzną oraz organizacją kampanii reklamowych. Do naszych zadań należy zatem tworzenie identyfikacji wizualnej, projektowanie opakowań, projektowanie stron www i aplikacji, tworzenie animacji, grafik 2D oraz 3D. Ponadto tworzymy różnorodne koncepty związane z launchem produktów, przygotowywaniem konkursów i loterii, a także wszelkich raportów i podsumowań.

Drugą, równie istotną, gałęzią działania jest kreacja, adaptacja oraz produkcja materiałów wspierających sprzedaż – POS, które w ogromnym stopniu odpowiadają za widoczność w detalicznej strefie sprzedaży. Projektujemy i produkujemy: standy, ekspozytory, ekspozycje niestandardowe. Dzięki temu, że posiadamy własny dział kreacji, konstrukcji i projektów oraz własne zaplecze produktowe (hale, drukarnia offsetowa, park maszynowy sklejka i PCV), mamy pełną kontrolę nad wykonywanymi produkcjami.

Dostarczamy pomysły i nietypowe rozwiązania. Wszystkie nasze realizacje cechuje wysoka jakość, a obsługa Klienta służy wsparciem i dobrą radą.

CO ZYSKASZ KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG?

Nasze projekty są innowacyjne oraz dedykowane pod potrzeby Klienta.
Specjalnie dla Ciebie stworzymy rozwiązania niezbędne Twojej marce i firmie, tym samym wspólnie zrealizujemy wyznaczone cele sprzedażowe
Zróbmy coś wyjątkowego i unikatowego!

PORTFOLIO


KREACJA I STRATEGIA


Zaufaj nam i pozwól wesprzeć w kreacji oraz strategii dla Twojej marki!

OPAKOWANIA i WYSYŁKI KREATYWNE


Opakuj z nami swój produkt i sprzedaj go w najlepszej, wyjątkowej formie.
KONKURSY i GADŻETY


Chętnie wesprzemy Cię w koncepcie i przeprowadzeniu konkursów oraz wyborze najlepszych gadżetów.
KV/LAUNCH PRODUKTU


Przygotujmy wspólnie kampanię dla Twojego produktu.
WSPARCIE GRAFICZNE/PREZENTACJE


Z przyjemnością zrealizujemy wszelkie projekty graficzne oraz prezentacje dla Twojej marki i celów.
POS/EKSPOZYCJE NIESTANDARDOWE/STOISKA


Uwielbiamy wyzwania. Jesteśmy pewni, że stworzymy coś nieszablonowego!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: