logo
Producent-POS-banner-photo-150percent-size

Naszą misją jest produkowanie skutecznych i innowacyjnych rozwiązań wsparcia sprzedaży, które spełnią oczekiwania naszych klientów, a konsumentom ułatwią podjęcie decyzji.

01

Posy miękkie/kartonowe

POSy miękkie to materiały reklamowe wspierające sprzedaż produktów wykonane głównie z kartonu. Są ekonomiczne, a jednocześnie dają duże i ciekawe możliwości w obszarze designu, nietypowych brył, formy czy zadruku.

01Komunikacja PRZYPÓŁKOWA

Większość decyzji zakupowych zapada bezpośrednio przy półce, dlatego tak ważna jest komunikacja przypółkowa. Ograniczenia sieci handlowych w formach komunikacji sprawiają, że bardzo trudno jest wyróżnić się na tle konkurencyjnych marek. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które idealnie dopasowują się do małych powierzchni i skutecznie przykuwają uwagę: shelfstopery, listwy półkowe, wobblery, hangery, listwy podświetlane, maty półkowe (również z generatorem zapachu czy dźwięku), ramy na produkt podświetlane listwami LED lub NEOLED.

02Standy podłogowe WOLNOSTOJĄCE

To rozwiązania niestandardowe, które wyróżniają się w sklepie i mają bezpośredni wpływ na zwiększenie sprzedaży. Projektujemy oraz produkujemy innowacyjne standy uniwersalne i modułowe kartonowe, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klientów i ich produktów.

03Ekspozytory w STREFIE IMPULSOWEJ

Czekając w kolejce przy kasie w tzw. strefie impulsowej, klienci często mimowolnie rozglądają się. Każdy z nich spędza tam krótszą lub dłuższą chwilę. Dobrze wykorzystać ten moment, by przykuć ich uwagę niestandardowym ekspozytorem z produktami marki umieszczonym przy kasie. Doskonale sprawdzą się tutaj standy naladowe, stojaki przykasowe lub tzw. krawaty (zajmują mało miejsca, a dzięki swojej pionowej, podłużnej formie mieszczą dużo towaru). Ustawione „pod ręką” ułatwiają sięgnięcie po produkt i skutecznie zwiększają sprzedaż. Oferowane przez nas ekspozytory reklamowe oraz ściany ekspozycyjne przez swoją niestandardową formę i ciekawy design, zachęcają do sięgnięcia po produkt podczas stania w kolejce do kasy.

04Giftpacki

Giftpacki z oryginalnymi gadżetami budują pozytywny wizerunek marki. Gdy zaskoczysz odbiorców ich zawartością, zwiększysz swoje szanse na to, że zostanie ona zapamiętana. Liczy się nie tylko to, co w środku, ale również ciekawe wizualnie opakowanie, w którym go podarujesz. Może ono stać się dalszym nośnikiem reklamy. Wiemy, jak dobrze wykorzystać ten sposób komunikacji z odbiorcami.

02

Posy permanentne

POSy permanentne to rozwiązania wspierające sprzedaż produktów wykonane z materiałów takich jak: płyty MDF, płyty meblowe, fornir, PCV, dibond, sklejka, metal, aluminium, drut. Są one samodzielnym, ergonomicznym i atrakcyjnym wizualnie punktem sprzedaży. Mają charakter promocyjny, informacyjny bądź budujący wizerunek marki.

01Ekspozycje SPEKTAKULARNE

Lubimy nowe wyzwania i niestandardowe rozwiązania. W Edelweiss realizujemy ekspozycje spektakularne z wykorzystaniem różnorodnych materiałów i dostępnych innowacji. Jeśli potrzebujesz punktu sprzedażowego, który przyciągnie uwagę każdej mijającej go osoby i wywoła efekt „WOW”, zaprojektujemy i wykonamy go dla Ciebie!

02Ekspozycje WOLNOSTOJĄCE

Pomagają wyróżnić produkty nawet na niewielkiej przestrzeni w sklepie czy podczas wydarzeń promujących markę. Ekspozycje wolnostojące są mobilne, więc z łatwością zmienisz ich miejsce i komunikację. Sprawdzą się w środkowej części sklepu. Mogą być również wykorzystywane pojedynczo, np. w formie wyspy lub zestawione w ciągu. Dopasujemy je do Twoich produktów i zadbamy o ciekawy design.

03Zabudowy SEKCJI I SŁUPÓW

Zabudowy sekcji i słupów to rozwiązania, które sprawdzą się, jeśli sklep, w którym chcesz wyeksponować swoje produkty ma ograniczony planogram i nie daje możliwości ustawienia ekspozytorów wolnostojących. Pomożemy Ci ciekawie zaaranżować przestrzeń wokół słupów, by stworzyć funkcjonalne punkty ekspozycji produktów pasujące do Twojego brandu.

04Małe formy EKSPOZYTORÓW

Małe formy ekspozytorów mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie produkty są niewielkie lub trudne do ułożenia. Tego typu rozwiązania dzięki ciekawym, personalizowanym formom i kształtom pomagają wyeksponować nawet drobne przedmioty i zwrócić na nie uwagę klientów, np. w strefie przykasowej.

05Końcówki regałów (GONDOLE)

Końcówki regałów to miejsca, które z powodzeniem możesz wykorzystać do ciekawych ekspozycji swoich produktów. Zadbamy o to, by zwracały uwagę klientów oryginalnymi realizacjami.

06Witryny

Aby witryna sklepowa spełniała swoją rolę, powinna w kilka sekund przykuć uwagę potencjalnego klienta i zachęcić go do wejścia. Pomagają z tym niestandardowe rozwiązania, które zaciekawiają, intrygują, zachwycają. Tworzymy je w Edelweiss dopasowując do marki, odbiorców, przestrzeni sklepu.

03

Stoiska targowe i aranżacja przestrzeni

Potrzebujesz stoiska targowego, konferencyjnego lub wyspy wystawienniczej do swoich działań marketingowych? Chcesz oryginalnie zaaranżować przestrzeń sklepową lub stworzyć shop-in-shops? Projektujemy i produkujemy tego typu rozwiązania na indywidualne zamówienie, dopasowując do branży i potrzeb. Nasze realizacje to nowoczesny design, dbałość o szczegóły, najwyższa jakość wykonania, modułowe konstrukcje i łatwy montaż.

01Stoiska MODUŁOWE

Stoiska modułowe cieszą się dużą popularnością w branży wystawienniczej. Ich główne zalety to możliwość ciekawej kreacji, różnorodnej zabudowy, wielokrotne użycie i łatwość montażu. Wyprodukujemy dla Ciebie funkcjonalne stoisko modułowe dopasowane do Twojej przestrzeni. Nasza Agencja Kreatywna zajmuje się również ich projektowaniem. Jeśli szukasz pomysłu, skorzystaj z naszego wsparcia.

02Aranżacje PRZESTRZENI

Jako producent POS zajmujemy się również produkcją zabudów do aranżacji przestrzeni konferencyjnych, sklepów, hoteli, restauracji czy kawiarni. Nasza Agencja Kreatywna stworzy dla Ciebie koncepcję, którą potem zrealizujemy. Jeśli masz własny pomysł, również możesz się do nas zgłosić.

03Shop-in-SHOPS

Planujesz zwiększyć liczbę punktów sprzedaży? Produkujemy nowoczesne Shop-in-Shops, które optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń, oddają estetykę marki i dostarczają ciekawych doświadczeń zakupowych.

04

Gadżety

Potrzebujesz niestandardowych gadżetów reklamowych, które wyróżnią Twoją markę? Mamy na nie pomysły! Zaprojektujemy je dla Ciebie również pod konkretną kampanię czy wydarzenie, a potem zajmiemy się ich produkcją.

01Produkcja GADŻETÓW

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i wykorzystujemy je do produkcji gadżetów reklamowych, dzięki czemu są one nieszablonowe i wyróżniają się. Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na drobny upominek z logo firmy, który będzie dalszym nośnikiem reklamy, znajdziesz je w Edelweiss. Produkujemy też gadżety ekologiczne.

02Znakowanie

Do znakowania produkowanych przez nas gadżetów reklamowych wykorzystujemy różne techniki m.in.: grawer, tampondruk, sitodruk, termotransfer, tłoczenie, haft, naklejki. Metodę znakowania dobieramy do potrzeb klienta i rodzaju gadżetu.

05

Materiały wsparcia HoReCa

Zadbaj o wyróżniający i spójny branding w swoim hotelu, restauracji czy kawiarni z naszym wsparciem! Projektujemy i produkujemy materiały reklamowe POS i POP dla HoReCa (sektor premium i ekonomiczny) od drobnego asortymentu po branding całych stref w hotelach czy lokalach gastronomicznych.

01Komunikacja PRZYSTOLIKOWA

Szukasz ciekawych materiałów reklamowych POS i POP do komunikacji przystolikowej z brandem Twojej marki? Stworzymy dla Ciebie niestandardowe: menu, podkładki z menu, przyprawniki, serwetniki, stojaczki i drukowane materiały z komunikacją promocyjną. Te i wiele innych elementów komunikacji przystolikowej znajdziesz u nas!

02Komunikacja PRZYBAROWA

Chcesz ciekawie zaaranżować strefę baru w swoim hotelu, restauracji czy kawiarni? Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie elementy komunikacji przybarowej spójne z Twoją marką. W naszej ofercie znajdziesz m.in: zabudowy baru, maty barowe, tace, glorifiery, neony, ledony, podświetlane menuboardy.

03Komunikacja STREFY WEJŚCIA

Zależy Ci, by skuteczniej przyciągać klientów do swojego lokalu gastronomicznego lub hotelu? Pomogą Ci w tym elementy komunikacji strefy wejścia takie jak: ledoneony, neony, plakaty, potykacze z komunikacją promocyjną, podświetlane kasetony/szyldy. W Edelweiss stworzymy je na Twoje zamówienie z zastosowaniem ciekawych innowacji.

04 Sezonowe STREFY OGRÓDKOWE

Chcesz otworzyć przy swoim lokalu ogródek sezonowy, miejsce sprzyjające spotkaniom, dobrej zabawie i relaksowi? Zadbamy o spójny branding Twojej strefy outdoorowej. Zaprojektujemy i wyprodukujemy dla Ciebie: stoliki, leżaki, poduszki, pufy, parasole, food trucki, mobilne bary. Zadbamy o estetykę, detale i jakość wykonania.

06

Branding I Rebranding sklepowy

Mamy pomysły, śledzimy trendy, wiemy, jak Cię wyróżnić! Nasza agencja kreatywna stworzy branding Twojej marki od podstaw lub pomoże Ci w jej rebrandingu. Projekt, wizualizacja, elementy reklamowe wystroju wnętrz, ekspozycje, gadżety, produkcja, montaż – to wszystko możemy dla Ciebie zrobić!

07

Oznakowania przestrzeni

Chcesz oznakować przestrzeń w swoim hotelu, biurze, hali lub innym miejscu, by Twoi klienci mogli łatwo trafić do celu? Tworzymy materiały do znakowania przestrzeni publicznych.

01Oznakowanie PARKINGÓW, HAL, BIUROWCÓW

Odpowiednie oznakowanie parkingu to jeden z elementów wpływających na łatwe poruszanie się po nim. Produkujemy materiały pomocne w usprawnieniu ruchu takie jak: drogowskazy, tabliczki informacyjne, naklejki podłogowe, szyldy, witryny, wyklejamy ściany.

02Oznakowanie PRZESTRZENI HOTELOWEJ

Właściwe oznakowanie wnętrza hotelu wpływa na komfort gości. Tworzymy spersonalizowane materiały do znakowania przestrzeni pomocne w nawigacji i podpowiadamy, jak je odpowiednio rozmieścić.

Jak pracujemy?

Oferujemy kompleksowe usługi od kreacji materiałów POS, POP, stoisk i gadżetów, po produkcję. Ty wybierasz, z której z nich skorzystasz.

jak-pracujemy-1

Analiza POTRZEB

01

Współpracę zaczynamy od rozmowy o potrzebach Twoich i Twoich klientów oraz ich analizy, by jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

jak-pracujemy-2

Koncepcja I PROJEKT

02

Brakuje Ci pomysłu na ciekawe zaprezentowanie Twojego produktu? Nasz zespół kreatywny zbada rynek, trendy, wykona dla Ciebie projekt graficzny i wizualizację. Aby mieć pewność, że projekt spełnia Twoje oczekiwania, po jego akceptacji tworzymy prototyp, a po wprowadzaniu ewentualnych poprawek rozpoczynamy produkcję. Masz własny pomysł/projekt i szukasz firmy, która go zrealizuje? Zapraszamy do kontaktu!

jak-pracujemy-3

Produkcja I MONTAŻ

03

Gdy zaakceptujesz projekt, przystępujemy do produkcji. Gotowy produkt dostarczamy do punktu sprzedaży i montujemy, zapewniając stałe wsparcie techniczne.

ZMIENIAMY IDEĘ TWOJEJ MARKI

Agencja kreatywna

Jeśli brakuje Ci pomysłów na materiały POS, POP czy gadżety, skorzystaj ze wsparcia naszej Agencji Kreatywnej. Przygotujemy dla Ciebie nowoczesne projekty graficzne i wizualizacje dopasowane do Twoich działań i potrzeb. Wiemy, jak zaciekawić i przyciągnąć uwagę do Twoich produktów! 

WIĘCEJ O NAS
agencja-kreatywna

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń.