logo
EDELWEISS

Projekt stoiska dla WEDLA na lotnisku w Radomiu

Wedel-main@2x

Klient

Wedel

Zakres prac

projekt, produkcja, montaż

Materiały

płyta meblowa, mdf lakierowany, stal lakierowana, pleksi, folia, podświetlane kasetony, wykładzina PCV

Data

2023

Naszym zadaniem było kreatywne połączenie Fabryki Czekolady z miejscem, w którym strefa miała się znaleźć – lotniskiem w Radomiu tak, by budować doświadczenie marki oraz pozytywne emocje odwiedzających, a finalnie zachęcić do zakupu różnorodnych produktów Wedla.
Postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, która oddziałuje na podróżnych wielozmysłowo. Przyciąga spojrzenia kostkami czekolady umieszczonymi na zewnątrz stoiska, pobudza kubki smakowe, a zapach, który się z niej unosi, kusi i zaprasza, by wejść do środka, sięgnąć na półkę i poczuć czekoladową rozkosz.

Analiza wyzwania

Analiza wyzwania
 

stworzenie atrakcyjnej wizualnie strefy, która zaciekawi, wzbudzi pozytywne emocje, a tym samym zachęci do zakupu i zapadnie w pamięć konsumentów

Rozwiązanie problemu

Tworząc koncepcję, zadbaliśmy zarówno o jej ciekawy efekt wizualny, jak i dopasowanie ekspozycji do miejsca oraz obowiązujących w nim przepisów. Pomogły nam w tym: brief, w którym zawarte zostały szczegółowe oczekiwania klienta, analiza rynku i kreatywność naszego zespołu, z której Ty również możesz skorzystać.

jak-pracujemy-1-p

Zastosowanie stoiska:

Nasza realizacja to przykład ekspozycji spektakularnej typu shop-in-shops stworzonej do wyeksponowania produktów i budowania pozytywnych doświadczeń konsumentów związanych z marką.
jak-pracujemy-2-p

Realizacja celu:

Finalnie stoisko doskonale wpasowało się w przestrzeń i jest wyróżniającym się na lotnisku punktem sprzedażowym.
jak-pracujemy-3-p

Satysfakcja:

Źródłem satysfakcji było dla nas spełnienie oczekiwań klienta oraz jego zadowolenie ze współpracy i uzyskanego efektu łączącego tradycję firmy i nowoczesność.